Dažasvydis: kaip už galimybę žaisti šį žaidimą mokėti mažiau?

Dažasvydis garsėja tuo, jog jį žaidžiant galima ne tik smagiai pralesti laisvą pusdienį, patobulinti tam tikrus įgūdžius, pasijuokti, bet ir kur kas geriau pažinti savo draugus bei kolegas, pamatyti juos visai kitokioje erdvėje. Kaip matyti, paintball, (visai nesvarbu, kokios rūšies dažasvydį žaistumėte), turi išties daug gerų savybių, tad nieko keista, jog daugelis žmonių, kartą išbandę šio žaidimo teikiamus privalumus, nori jį žaisti dar ir dar, įtraukdami kuo didesnį ratą žmonių. Vis dėlto, dažnas dažasvydžio žaidimas gali tapti nemažai kainuojančiu malonumu. Tad ką daryti, jei šį žaidimą norisi žaisti labai dažnai, o mokėti už šią galimybę norisi mažiau? Apie tai ir bus straipsnelis.

Žaiskite pavasarį arba rudenį

DažasvydisDažniausiai dažasvydis yra žaidžiamas lauke (kiek rečiau apleistuose pastatuose). Būtent dėl šios priežasties, dažasvydžio žaidimui idealiai tinka vasara, kuomet lauke oras yra nuostabus, o temsta labai vėlai. Būtent už galimybę žaisti šį žaidimą vasaros mėnesiais gali teikti sumokėti šiek tiek daugiau, nei kitais  metų laikais (pavasarį arba rudenį). Taigi, pirmasis patarimas, kurį turėtų įsidėmėti visi dažasvydžio gerbėjai, yra štai toks: žaiskite šį žaidimą pavasarį arba rudenį.

Žaiskite mažesniuose miestuose

Įprasta, jog įvairūs produktai bei paslaugos mažesniuose miesteliuose kainuoja šiek tiek pigiau nei šalies didmiesčiuose, tą patį galima pasakyti ir apie pramogas, o dar tiksliau – dažasvydį. Štai, pavydžiui, dažasvydis Vilniuje gali kainuoti šiek tiek mažiau nei bet kuriame kitame mažesniame šalies mieste. Taigi, jei norite žaisti dažasvydį ir mokėti už tai mažiau, atminkite, jog jums visai nereikia vykti į didžiausius šalies miestus, priešingai, pasidomėkite., galbūt  yra galimybė žaisti dažasvydį ir jūsų  mieste ar jo apylinkėse. Tikėtina, jog tokiu atveju ši pramoga jums kainuos kur kas mažiau.

Tapkite nuolatiniu klientu

Taip jau yra, jog tapus kokios nors įmonės nuolatiniu klientu ir dažnai perkant jos produktus ar naudojantis paslaugomis, dažnai atsiranda galimybė už tai mokėti mažiau. Ne išimtis ir dažasvydis – tapus nuolatiniu, įmonės organizuojančios dažasvydį,  klientu atsiranda didelė tikimybė, jog šį žaidimą galėsite žaisti dažnai, ir mokėti už tai, mažiau nei įprasta.