Patarimai, norintiems žaisti dažasvydį

Paintball – linksmybėmis garsėjanti pramoga, draugų kompanijai, įmonės kolektyvui ar tiesiog šeimai. Nieko keista, jog dėl  puikių emocijų, kurias galima patirti šio žaidimo metu, šią pramogą susigundo išbandyti vis daugiau ir daugiau žmonių. Tačiau, jei dažasvydį ruošiatės žaisti pirmą kartą, nepatingėkite perskaityti šį straipsnelį.

Dažasvydis VilniujeJei niekada anksčiau nežaidėte šio žaidimo, turėtumėte žinoti, jog tai yra išskirtinė pramoga, gerokai besiskirianti nuo įprastų idėjų, kurios pasitelkiamos norint papramogauti savaitgalį. Visų prima, pasistenkite surinkti kuo daugiau informacijos apie šį žaidimą. Geriausias būdas, kaip tai padaryti – pasikonsultuoti su šio žaidimo profesionalais arba bent su tais, kurie mėgsta jį žaisti. Vis dėlto, jei jūsų rate tokių žmonių nėra, atminkite, jog tai galima padaryti ir paprastesniais būdais – pasinaudokite internetu, apsilankykite forumuose, kuriuose lankosi šio žaidimo gerbėjai. Kuo daugiau surinksite informacijos apie šį žaidimą, tuo geriau galėsite įvertinti, ar dažasvydis yra tinkama pramoga jūsų kolektyvui, dragų kompanijai ar šeimai. Labai gali būti, jog sužinojus daugiau informacijos apie šį žaidimą, kažkuris iš jūsų draugų ar atžalų atsisakys išbandyti šią  linksmą, tačiau puikaus fizinio parengtumo bei ištvermės reikalaujančią pramogą.

Nusprendus sužaisti šį žaidimą, reikia sužinoti ir dar vieną dalyką, t.y. sužinoti, kokios įmonės suteikia galimybę pažaisti dažasvydį. Paprastai, norintiems išbandyti šią pramogą, reikėtų kreiptis į dažasvydžio klubus, kurių mūsų šalyje yra net keliolika, o daugiau informacijos apie juos galima rasti internete. Kadangi dažasvydžio klubų mūsų šakyje yra išties nemažai, renkantis įmonę, gali kilti sunkumų. Kad išsirinkti būtų lengviau, dažasvydžio klubą galite rinktis pagal tam tikrus kriterijus (gyvenamąją vietą, kainą, užimtumą ir pan.).

Na, o pabaigai belieka tik duoti dar vieną patarimą: jei dažasvydį  žaisite pirmą kartą, rinkitės pramoginio dažasvydžio rūšį. Kodėl derėtų pasirinkti būtent šią žaidimo rūšį? Atsakymas yra labai paprastas: pramoginis dažasvydis beveik neturi jokių taisyklių, tad jį žaisti yra kur kas paprasčiau, dėl šios priežasties pramoginis dažasvydis idealiai tinka šio žaidimo naujokams.  Belieka tik tikėtis, jog dažasvydis taps dar viena puikia atrakcija, papildančia jūsų laisvalaikį.