Dažasvydis Vilniuje – aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas

DažasvydisDažasvydis – aktyvus, šiek tiek ekstremalus žaidimas žmonėms, kuriems gyvenime trūksta adrenalino, greičio. Šis žaidimas žaidžiamas komandomis, sudarytomis iš vienodo skaičiaus žmonių, kurių tikslas yra nugalėti kitą komandą. Kiekvienas žaidėjas pries pradedant žaisti gauna dažasvydžio ginklą, vadinamąjį markerį, sutartą kiekį dažasvydžio kamuoliukų, kurių viduje yra vandeniu nuplaunami dažai, kamufliažinę aprangą, kurios negaila būtų ištepti ir kaukę, kuri apsaugos jūsų akis ir veidą nuo galimų šūvių į veidą, mėlynių veido srityje.

Dažasvydžio žaidimo vieta nėra apibrėžta, jį galima žaisti tiek miške, tiek viduje. Dažniausiai žaidžiama tam įrengtose erdvėse, kuriose yra pastatyta įvairių barikadų, apleistų automobilių, baldų, už kurių galima pasislėpti. Miške visus šiuos daiktus atitinka medžiai, įvairios duobės, krūmai. Kaip ir visur, vyrauja įvairi nuomonė apie dažasvydžio žaidimo vietą. Vieniems patinka žaisti gamtoje, gryname ore, o po žaidimo įšokti į ežeriuką, nueiti į pirtį ar dar kažką aktyviai nuveikti, o kitiems užtenka pažaisti apleistame name, grįžti namo, nueiti į dušą.

Dažasvydis Vilniuje gali būti žaidžiamas tiek miške, tiek apleistuose pastatuose, viena iš populiariausių vietų žaisti dažasvydį Vilniaus mieste – apleistas taksi parkas, kuriame įsikūrusios kelios dažasvydžio paslaugas siūlančios įmonės. Taigi, jūs galite pasirinkti vietą, kurioje norite žaisti dažasvydį.

Paintball VilniujeŠis žaidimas gali būti puikus būdas ašvęsti gimtadienį, bernvakarį, išbandyti savo įmonės darbuotojų komandinius įgūdžius, padėti juos vystyti. Dažasvydyje vieni iš svarbiausių laimėjimo faktorių yra komandinis darbas ir gera strategija, visai kaip ir didžiojoje dalyje verslų, taigi, komanda išbandžiusi save dažasvydžio lauke nuo to bus tik stipresnė ir bus pasiruošusi naujiems, sunkesniems iššūkiams.

Dažasvydžio kainos Vilniuje svyruoja tarp 20 ir 50 litų, viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir pageidavimų. Į pigiausią pasiūlymą įeina paprastas dažasvydžio markeris, 100 dažasvydžio kamuoliukų, kaukė apsauganti jūsų veidą, apranga, kurios nebus gaila ištepti. Mokėdami daugiau jūs gausite geresnius ginklus, daugiau kamuoliukų, dėl to jūs galėsite ilgiau ir kokybiškiau pažaisti.

Dažasvydį žaisti galima visus metus! Kadangi aikštelės įrengtos tiek lauke, tiek viduje, taiga viskas priklausys nuo jūsų poreikių ir norų. Jeigu lauke lyja, šalta – žaisti galite viduje, jeigu šviečia saulė, nelyja – galite žaisti gamtoje, pakvėpuoti grynu oru. Dažasvydžio žaidimas nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo, jį žaisti gali kiekvienas.

Rekomenduojame pažiūrėti smagų filmuką apie dažasvydį ir liemenės dėvėjimo ypatumus:

O jeigu išbandžius dažasvydį jis jums taip patiks, jog negalėsite nustoti galvoti apie jį, norėsite žaisti dar ir dar, tuomet reikėtų apsvarstyti profesionalų treniravimasį ir dalyvavimą rengiamose dažasvydžio varžybose. Ten jėgas išbandyti galėsite su kitomis mėgėjų ar profesionalų komandomis, nugalėti arba gauti į kaulus!

Nedvejokite ir išbandykite dažasvydį jau šiandien! Dažasvydis dešimčiai žmonių lauko aikštelėje kainuos tik 400 litų.

Įsigyti dažasvydį Vilniuje