Ką dovanoti draugams, mėgstantiems ekstremalias pramogas?

Gimtadienis – puiki šventė, kuri be draugų yra tiesiog neįsivaizduojama. Tačiau koks gi gimtadienis be dovanų? Akivaizdu, jog be šio atributo daugelis taip pat negali įsivaizduoti. Kadangi gimtadienis kasmetinė šventė, o kiekvienas iš mūsų į šią šventę esame kviečiami bent keletą kartų per metus, reikia pastebėti, jog daugeliui žmonių dažnai pritrūksta idėjų, ką dovanoti draugams šios šventės proga. Išrinkti deramą dovaną tampa dar sunkiau, jei draugas mėgsta ekstremalias pramogas. Jei ir jus kamuoja ši problema, turime jums keletą puikių pasiūlymų.

Dažasvydis

Dažasvydis VilniujeDažasvydis – populiarus, iš Amerikos kilęs žaidimas, dar vadinamas paintball. Adrenalino lygis bei emocijos, kurios yra patiriamos tuo metu, kai žaidžiamas dažasvydis, priverčia suprasti, jog tai yra iš tiesų ekstremali, netikėtumų bei veiksmo kupina pramoga. Maža to, kvietimas žaisti šį žaidimą galima tapti puikiai pramoga, suartinančia draugų kompaniją.

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu – ne tik ekstremali, bet ir elegantiška pramoga, kurios metu patirti įspūdžiai įsimins visam likusiam gyvenimui. Tik įsivaizduokite, kokius nuostabius vaizdus ir kiek adrenalino galima pajusti, sklendžiant virš gražių vietovių… Akivaizdu, jog tokia dovana bent trumpa privers pamiršti kasdienybės rūpesčius bei pakilti virš realybės. Argi tai ne puiki dovana geriausiam draugui?

Šuolis parašiutu

Ko gero, tai viena ekstremaliausių pramogų, kokią tik galima rasti mūsų šalyje, todėl prieš išrinkdami tokią dovaną savo draugui gimtadienio proga, gerai įvertinkite galimybes. Gali būti, jog kad ir kaip ekstremalias pramogas mėgtų jūsų draugas, jis nuspręs atsisakyti įgyvendinti šį sumanymą. Tokiu atveju – ne tik būsite išleidę nemenką sumą pinigų veltui, bet ir į nemalonią padėtį pastatysite savo bičiulį. Na, o jei tikrai žinoti, jog draugas, švęsiantis savo gimtadienį, dievina šuolius parašiutu (arba jau ne kartą yra tai išbandęs), tuomet drąsiai dovanokite galimybę šokti parašiutu.

Kaip matyti, idėjų, ką galima padovanoti ekstremalias pramogas mėgstantiems draugams yra tikrai nemažai, svarbiausia nestokoti fantazijos ir atsižvelgti į pomėgius. Jei nuspręsite pasinaudoti kuria nors iš šių idėjų, jūsų draugas gavęs tokią dovaną gimtadienio proga, tikrai liks patenkintas.