Kodėl verta žaisti dažasvydį?

Daug kalbama ir rašoma apie tai, koks smagus žaidimas yra dažasvydis. Tačiau, ar kada susimąstėte, jog šis žaidimas yra ne tik smagus, bet ir naudingas? Ko gero, retas galėtų įvardinti priežastis, dėl kurių yra naudinga žaisti šį žaidimą. Būtent jas ir aptarsime.

Reakcijos vystymas

Dažasvydis VilniujeGreita reakcija – puikus privalumas, tačiau nedaugelis žmonių gali pasakyti jog jų reakcija yra puikiai išvystyta. Maža to, yra nemažai darbų, kuriuos norint gerai atlikti, greita reakcija yra didžiulis privalumas. Kaip žinia, reakciją galima išvystyti specialiais pratimais arba tiesiog smagiais žaidimais. Be abejonių, antrasis variantas yra kur kas smagesnis – nieko specialiai mokytis nereikia, o kuo dažniau žaisite žaidimus, tuo daugiau reakcija bus vystoma savaime. Dažasvydis, arba dar kitaip vadinamas paintball yra vienas iš tų žaidimų, kuriuos žaidžiant lavinama reakcija.

Sportas

Yra posakis, kuriame sportas prilyginamas sveikatai. Nežinia, kiek tiesos yra šiame pasakyme, tačiau realybė tokia, jog daugelis žmonių iš tiesų yra įsitikinę, jog fizinis krūvis gali padėti ilgiau išlikti jauniems bei sveikiems. Dėl šios priežasties žmonės traukia į sporto klubus, atlieka pačius įvairiausius pratimus, bėgioja krosus. Tačiau norint būti puikios fizinės formos, ne visada yra reikalingos išvardintos priemonės, pasirodo, jog turėti gerą fizinį pasirengimą galima ir kiek paprastesniais bei malonesniais būdais. Vienas iš jų – įvairių sportinių, o dar tiksliau, dažasvyčio žaidimas. Reguliariai žaisdami dažasvydį ne tik palaikysite puikią fizinę formą, bet ir sudeginsite daug kalorijų.

Puiki orientacija

Paprastai orientacijai gerinti yra žaidžiami įvairūs orientaciniai žaidimai, kuomet dideliuose plotuose tenka atlikti sportines užduotis. Vis dėlto, jei šie žaidimai nėra jūsų mėgstamiausia, atminkite, jog žaidžiant dažasvydį taip gerinama orientacija, kadangi dažniausiai šis žaidimas yra žaidžiamas dideliuose, o nertai ir apleistuose plotuose.

Kaip matyti, žaidžiant dažasvydį, galima ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir išlavinti reakciją, turėti puikų fizinį pasiruošimą, pagerinti orientacijos erdvėje įgūdžius. Dėl šių priežasčių galima teigti, jog dažasvydis yra ne tik įdomus, bet ir labai naudingas laisvalaikio praleidimas.